ANKARA ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YAŞAMINA UYUM PROGRAMINDA (2018 – 2019) GÖREV ALAN GÖNÜLLÜ ÖĞRENCİLER LİSTESİ

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ  

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM ADI SOYADI
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DİL VE TARİH-COĞRAFYA FAKÜLTESİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DİL VE TARİH-COĞRAFYA FAKÜLTESİ

Latin Dili ve Edebiyatı Melis ÇAĞLAYAN
Hande AKBAŞ
Urdu Dili ve Edebiyatı Enes Muhammed İLHAN
Özlem ASLAN
Hititoloji Mustafa Çağdaş AYDIN
Mehmet Selçuk ÖZCAN
Bulgar Dili ve Edebiyatı Firuze Ezel KARACA
Almira DEMİRCİ
Bilgi ve Belge Yönetimi Sinem MANTAR
Mert AYDIN
Antropoloji Dilay GÜNGÖR
Nesibe Kardelen KAYATÜRK
Psikoloji Batuhan YALÇIN
Gelengül UĞURLU
Polonya Dili ve Kültürü Almina KOÇAKLI
Fikri Fırat ÖZCANLI
Coğrafya Serhat GÜLER
İlteriş Kağan SÖYLER
İspanyol Dili ve Edebiyatı Mahmut MUSLUOĞLU
Okan COŞKUN
Fransız Dili ve Edebiyatı İpek ÖZGER
Büşra YAZICI
Sumeroloji Ümit YILMAZ
Arkeoloji Bölümü Can AYTEMİZEL
Beru SEVİN
Fars Dili ve Edebiyatı Onur KORKUT
Mustafa TAŞKALDIRAN
Sinoloji Hazan KARADUMAN
Zülal ÇELİK
Giorgi GÖK
Halkbilim Berkant Çağrı TAŞMAN
Murat KAHVECİ
Arap Dili ve Edebiyatı İrem SARIHAN
Levin Su DİYAP
Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Hande Nilgün ÖZTÜRK
Aylin YEŞİLSU
Hindoloji Belda HAKYEMEZ
Handa BIYIKLI
Alman Dili ve Edebiyatı Onur ÖNEM
Gül Sevda PEHLİVAN
İtalyan Dili ve Edebiyatı Ayzer GÜNAY
Yağmur MERT
Tarih Nazlınur Simla EROĞLU
İngiliz Dili ve Edebiyatı Ayça BİRKİYE
Gizem ÇALIŞKAN
Dilbilim Destina YILDIZ
Melih Çağlar KARUÇ
Sanat Tarihi Hazel ARIK
Tunahan TANAĞAR
Sosyoloji Reyhan BÜYÜKÖZKAN
Sultan GÜNEŞ
Japon Dili ve Edebiyatı Sıla TAN
Tuğba SEVİNCEK
Muhammed Raşit ARSLAN
Hilal METEK
Şevval ÖZOSMAN
Birsen ÖZER
ÇTL Süleyman Mete DİKMEN
Eyyüp Doğuhan CEYHAN
Yunan Dili ve Edebiyatı Öykü ÇAKIROĞLU
Berk ALTIN
Rus Dili ve Edebiyatı Öznur DEMİROK
İpek KIVRAK

 

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
ECZACILIK FAKÜLTESİ Elif Üvet
Felat Çelebi
Kaan Eşme

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
EĞİTİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ Özel Eğitim Bölümü

Zihin Engelliler Öğretmenliği

Yusuf ŞAHİN
Nursel KEŞAN
Aydın ALTUNATMAZ
İlköğretim Bölümü

Okul Öncesi Öğretmenliği

Nurhilal EROĞLU
Nurşah TUNCAY
Ekin SAYILAN
İlköğretim Bölümü

Sınıf Öğretmenliği

Hazal AKYÜZ
Ali YILDIZ
Selinay KOÇAK
İlköğretim Bölümü

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

Ayşe YÜKSEL
Samet TÜMTÜRK
Oğuzhan YAŞAR
Gürkan BENLİ
Rümeysa Seval ÇAKMAK
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Programı Ceren ÖZTÜRK
Fadime ŞAHBAZ
Ahmet Seçkin MUTLUCAN
Melike Nur ÇALIŞKAN
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Gamze BÜYÜKERGENE
Aslıhan KAYA
Erem AKBULUT

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
FEN FAKÜLTESİ Astronomi ve Uzay Bilimleri
Biyoloji Bölümü
Kimya Bölümü
Fizik Bölümü
İstatistik Bölümü
Matematik Bölümü

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ Kardelen ARİN
Özge KARADENİZ

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
HUKUK

FAKÜLTESİ

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
İLAHİYAT FAKÜLTESİ Senanur KURUM
Yekta Nur USANMAZ
Şerife KOÇ

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
İLETİŞİM FAKÜLTESİ Başak MUTLU
Rüzgar Burak DURMAZ
Rümeyse GÜRSOY
İrem BENDER
Bike ALİZADE
Gökay GÜRBÜZ
Ali Kaan CERİT

 

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ Bilgisayar Mühendisliği Hasan DURUKAN
Bilgisayar Mühendisliği Gamze YILDIZ
Biyomedikal Mühendisliği Alperen YILMAZ
Biyomedikal Mühendisliği Yusuf Çağlar ODABAŞI
Elektrik-Elektronik Mühendisliği Salih KOÇAK
Elektrik-Elektronik Mühendisliği Hüseyin MUTLU
Enerji Mühendisliği Alperen TURAN
Enerji Mühendisliği Gülnaz DEMİREL
Fizik Mühendisliği Elif Ragibe KOÇ
Fizik Mühendisliği Mert ERGAMALIOĞLU
Gıda Mühendisliği Araş. Gör. Necla ÖZDEMİR
Gıda Mühendisliği Araş. Gör. Fatma GÜLER
Jeofizik Mühendisliği Kamer DİNÇER
Jeofizik Mühendisliği Aslı Yağmur POLAT
Jeoloji Mühendisliği Mahmut ÇIKLAÇOPUR
Jeoloji Mühendisliği Merve DEMİRTAŞ
Kimya Mühendisliği Efe YORGANCIOĞLU
Kimya Mühendisliği Toygun ŞAHİN

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ Beslenme ve Diyetetik Şeyma MEMİŞ
Neslihan YILDIZ
Esra ÖZTAŞ
Huriye Merve AYRANCI
Çocuk Gelişimi Vildan Büşra YILMAZ
Şevval BAYRAM
Enes İNCE
Özgül İlayda KEÇELİOĞLU
Merve DOĞAN
Ebelik Sümeyra ZARASIZ
Samet TUTAR
Nur Melek KÜÇÜK
Nesibe Gül ŞAHİN
Yağmur SARA
Hemşirelik Canan BAYINDIR
Hülya ÜSTÜNER
Merve KOÇAK
İbrahim ÇELİK
Yakup YAVAŞ
Sağlık Yönetimi Sibel NACAKCI
Merve KAMACI
Zeynep TUNA
Burçin ERDOVANYILMAZ
Fatih ÖZTEKİN
Suna BİNGÖL
Sosyal Hizmet Murat ÇAĞIRICI
Betül Handan DALLI
Hilmi TEZCAN
Ayşenur ÇEVİK
Fatih KÖSEOĞLU
Ramazan BALSU

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ Çalışma Eko. Ve Endüstri İlişkileri Evren HELVACI
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Tuğçe DOĞRU
İşletme Feyza SÖNMEZ
Maliye Zeynep Ezgi COŞKUN
Uluslararası İlişkiler Fatih MUTLU
İktisat Ece BOZKURT

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ Ali Furkan YARAR
Cemil KANDEMİR
Cengiz SİGERGÖK
Enes EFE
İrem VAROL
Dilara ERKAN
Dilek ATAÇ
Hale Nur KONGU

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
TIP FAKÜLTESİ Mustafa Berkay Abut
Murat Uygur
Utku Başarır
Devrim Deniz Kuşçu
Selçuk Erol

 

 

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
UYGULAMALI BİLİMLER FAKÜLTESİ Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Batuhan Ayten
Ezgi Çardakkaya
Ali Mert Gürdün
Fatmanur Satık
Osman Furkan Yaman
Rabia Tursun
Şeyda İrem Demirsoy
Sigortacılık ve Aktüerya Bilimleri Enes Aksu
Damla Nur Demirhan
Furkan Doğan
Zeliha Gürez
Beyza Özmen

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
VETERİNER FAKÜLTESİ Bünyamin UZUN
Ömer Faruk KILIÇ
Melis VİDİNLİ
Selenay ŞİMŞEK
İrem Sena COŞGUN

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
ZİRAAT

FAKÜLTESİ

Bahçe Bitkileri Burak KESKİN
Bahçe Bitkileri Hatice Sena ATEŞ
Bahçe Bitkileri Ezgi ACAR
Bitki Koruma Hande Nur VURGUN
Bitki Koruma Gözde EROĞLU
Bitki Koruma Eda Emine CENGİZ
Peyzaj Mimarlığı Nagehan ÜZÜMCÜOĞLU
Peyzaj Mimarlığı Hazal Sıla ŞİMŞEK
Peyzaj Mimarlığı Hilal UYGUN
Su Ürünleri Mühendisliği Ahmet ERTÜRK
Su Ürünleri Mühendisliği Elif Tuğçe USANMAZ
Su Ürünleri Mühendisliği Tuçe ALTIN
Süt Teknolojisi Ayşe Hanım OĞRAŞ
Süt Teknolojisi Aykut KORKMAZ
Süt Teknolojisi Bahagür MENGÜÇ
Tarım Ekonomisi Dicle Naz İNAL
Tarım Ekonomisi Yiğit ULUKENT
Tarım Ekonomisi Harun Emre EREN
Tarım Mak. ve Tek. Müh. Osman Efe ÖZKAN
Tarım Mak. ve Tek. Müh. Mahmut ÇELİK
Tarım Mak. ve Tek. Müh. Soner SALMAN
Tarımsal Yapılar ve Sulama Yusuf KOCAKAYA
Tarımsal Yapılar ve Sulama Ahmet ALICI
Tarımsal Yapılar ve Sulama Hatice Ceren DEMİRTAŞ
Tarla Bitkileri Görkem ŞAFAKTEPE
Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Göksu GÖNÇ
Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Ayşenur İrem LALECİ
Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Anıl AKYILDIZ
Zootekni Ali Çağrı TUNÇER
Zootekni İsmail HASTAŞ
Zootekni Rüstem Mert ÇİÇEK

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU Adalet Bölümü Esra Zeybek
Ceza İnfaz ve Güvenlik Hizmetleri Ahmet Çetin
Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterlik Nilay Can
Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterlik Şeymanur Marşan
Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterlik İrem Nur Bayram

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
AYAŞ MESLEK YÜKSEKOKULU   Beyza Ballı
Meryem Şahiner
Esra Şener

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
BEYPAZARI MESLEK YÜKSEKOKULU Bankacılık ve Sigortacılık Programı Serdar Sarıkaya
Acil Afet Yönetimi Programı İrem Gürpınar
Acil Afet Yönetimi Programı Zehra Şahintekin
Bankacılık ve Sigortacılık Programı Sıla Balıkçı
Bankacılık ve Sigortacılık Programı Aybüke Dönmez
Moda Tasarımı Burcu Kandemir
Moda Tasarımı Kübra Çiçek
Moda Tasarımı Rüveyde Çelik
Turizm ve Seyahat Hizmetleri Zehra Ceren Şenocak
Turizm ve Seyahat Hizmetleri Zeynep Tuğçe Ergün
Turizm Rehberliği Esra Karaağaç
Turizm Rehberliği Berat Özbilek
Turizm ve Otel İşletmeciliği Sefa Mert Özpamuk
Turizm ve Otel İşletmeciliği Ahmet Erdoğdu
Kuyumculuk ve Takı tasarımı Tülay Göçmen

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
DEVLET KONSERVATUVARI Evren TUNCER
Nurnilay PINAR

 

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
ELMADAĞ MESLEK YÜKSEKOKULU YASEMİN ARSLANBUĞA
Yasarcan HANÇERLİ
ŞEVVAL VURAL
Yağmur ÖZAL
Batuhan CENGİZ
Sıdıka ÇELİK
Asiye ZORCİ
Nuri ATSAK
Ömer Can GÜMÜS
Ahmet ORHAN
Oğuzhan AKPINAR
Muhsin BAYRAKDAR
Kamer HASEKİ
Seyda Simsek

 

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
GAMA MESLEK YÜKSEKOKULU  

 

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
HAYMANA MESLEK YÜKSEKOKULU Yaşlı Bakım Programı
Yaşlı Bakım Programı
Fizyoterapi Programı

 

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
KALECİK MESLEK YÜKSEKOKULU Bahçe Tarımı
Gıda Teknolojisi
Peyzaj ve Süs Bitkileri
Peyzaj ve Süs Bitkileri
Şarap Üretim Teknolojisi

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
KIZILCAHAMAM SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKLU Ünzile BIYIK
Safiye Simge SUCU
Gülkız HÜR

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
NALLIHAN MESLEK YÜKSEKOKULU Elektronik ve Otomasyon Atakan ODABAŞIOĞLU

 

 

FAKÜLTELER / YÜKSEKOKULLAR BÖLÜM / PROGRAM

 

ADI SOYADI
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU Ortopedik Protez Ve Ortez MEHMET TARIK YILDIZ
AYŞE AKALP
MEHMET HAKAN ÜNAL
FİKRİ ASLAN SELÇUK
BERAT FURKAN EKİCİ
Acil Ve İlk Yardım GÜLNUR ÖZÇİFTÇİ
FURKAN KÜÇÜKÖZDEMİR
MEHMET YILDIRIM
Tıbbi Labaratuvar Teknikleri BEGÜM AKDEMİR
BEYDA PALABIYIK
KEZBAN NUR ÇETİN
Anestezi RABİA GÖKKOYUN
ERHAN ALTUNEL
GÖKHAN GÖKÇEN
FURKAN DÖLEK
Tıbbi Dökümantasyon Ve Sekreterlik BEYZANUR YÜREKLİ
TÜLAY YILDIRIM
Tıbbi Görüntüleme Teknikleri TUĞÇE YAVAŞ